Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej

2016 | Toruń

Organizator: diecezja toruńska.Termin: 15-16 kwietnia 2016 r.

Miejsce rozgrywek: 4 hale sportowe w Toruniu

Patronat: J.E. ks. bp Ordynariusz Andrzej Suski, Prezydent Torunia Pan Michał Zaleski, Marszałek Województwa Pan Piotr Całbecki

 

MISTRZOWIE POLSKI

Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

V-CE MISTRZOWIE

Archidiecezja Przemyska

III MIEJSCE

Diecezja Sandomierska

IV MIEJSCE

Archidiecezja Lubelska

GRUPA A – ul. Warszawska: IV LO

I miejsce Koszalińsko-Kołobrzeska 15 pkt ,
II miejsce Świdnicka 10 pkt

Diecezja Toruńska
Archidiecezja Warmińska
Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska
Diecezja Świdnicka
Diecezja Rzeszowska
Diecezja Warszawsko-Praska
MECZ NR 1: Toruńska / Warszawsko-Praska 3:0

MECZ NR 2: Warmińska / Rzeszowska 5:0

MECZ NR 3: Koszalińsko-Kołobrzeska / Świdnicka 5:4

MECZ NR 4: Toruńska / Warmińska 4:0

MECZ NR 5: Rzeszowska / Koszalińsko-Kołobrzeska 0:2

MECZ NR 6: Warszawsko-Praska / Świdnicka 2:2

MECZ NR 7: Koszalińsko-Kołobrzeska / Toruńska 1:0

MECZ NR 8: Warmińska / Warszawsko-Praska 1:2

MECZ NR 9: Świdnicka / Rzeszowska 3:1

MECZ NR 10: Warmińska / Koszalińsko-Kołobrzeska 1:3

MECZ NR 11: Warszawsko-Praska / Rzeszowska 2:0

MECZ NR 12: Toruńska / Świdnicka 0:2

MECZ NR 13: Koszalińsko-Kołobrzeska / Warrszawsko-Praska 3:2

MECZ NR 14: Świdnicka / Warmińska 6:0

MECZ NR 15: Rzeszowska / Toruńska 0:6

GRUPA B – ul. Bema: Arena Toruń

I miejsce Radom 10 pkt,
II miejsce Sandomierz 9pkt

Diecezja Tarnowska
Archidiecezja Łódzka
Diecezja Siedlecka
Diecezja Sandomierska
Diecezja Radomska
*walkower z powodu utraty 2 zawodników w wyniku kontuzji

MECZ NR 1: Łódzka / Radomska 0:3

MECZ NR 2: Siedlecka / Sandomierska 0:1

MECZ NR 3; Radomska / Siedlecka 0:0

MECZ NR 4: Tarnowska / Łódzka 6:0

MECZ NR 5: Siedlecka / Tarnowska 1:2

MECZ NR 6: Sandomierska / Radomska 1:2

MECZ NR 7: Tarnowska / Sandomierska 1:3

MECZ NR 8: Łódzka / Siedlecka 8:2

MECZ NR 9: Sandomierska / Łódzka 3:0 *walkower

MECZ NR 10: Radomska / Tarnowska 4:1

GRUPA C – ul. św. Józefa: USC UMK

I miejsce Zamojsko-Lubaczowska 13 pkt ,
II Przemyska miejsce 13 pkt

Diecezja Zamojsko-Lubaczowska
Archidiecezja Przemyska
Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska
Diecezja Włocławska
Archidiecezja Gdańska
Diecezja Opolska
MECZ NR 1: Zamojsko-Lubaczowska / Opolska 4:0

MECZ NR 2: Przemyska-Gdańska 4:2

MECZ NR 3; Szczecińsko-Kamieńska / Włocławska 2:3

MECZ NR 4: Opolska / Włocławska 3:1

MECZ NR 5: Gdańska / Szczecińsko-Kamieńska 7:2

MECZ NR 6: Zamojsko-Lubaczowska / Przemyska 2:2

MECZ NR 7: Przemyska / Opolska 2:1

MECZ NR 8: Szczecińsko-Kamieńska / Zamojsko-Lubaczowska 2:7

MECZ NR 9: Włocławska / Gdańska 1:5

MECZ NR 10: Opolska / Gdańska 0:8

MECZ NR 11: Zamojsko-Lubaczowska / Włocławska 5:0

MECZ NR 12: Przemyska / Szczecińsko-Kamieńska 3:0

MECZ NR 13: Szczecińsko-Kamieńska /Opolska 0:2

MECZ NR 14: Włocławska / Przemyska 2:6

MECZ NR 15: Gdańska / Zamojsko-Lubaczowska 0:9

GRUPA D – ul. Grunwaldzka: ZS Samochodowych

I miejsce Kielecka 15 pkt,
II miejsce Lubelska 9 pkt

Archidiecezja Częstochowska
Diecezja Bydgoska
Diecezja Łomżyńska
Archidiecezja Lubelska
Diecezja Kielecka
Diecezja Pelplińska
MECZ NR 1: Częstochowska / Pelplińska 2:4

MECZ NR 2: Bydgoska / Kielecka 2:10

MECZ NR 3; Łomżyńska / Lubelska 0:2

MECZ NR 4: Pelplińska / Lubelska 1:3

MECZ NR 5: Kielecka / Łomżyńska 4:0

MECZ NR 6: Częstochowska / Bydgoska 3:2

MECZ NR 7: Bydgoska / Pelplińska 3:5

MECZ NR 8: Łomżyńska / Częstochowska 3:4

MECZ NR 9: Lubelska / Kielecka 0:1

MECZ NR 10: Pelplińska / Kielecka 2:5

MECZ NR 11: Częstochowska / Lubelska 3:2

MECZ NR 12: Bydgoska / Łomżyńska 5:4

MECZ NR 13: Łomżyńska / Pelplińska 1:3

MECZ NR 14: Lubelska / Bydgoska 3:1

MECZ NR 15: Kielecka / Częstochowska 4:1

ĆWIERĆFINAŁ

I ćwierćfinał zwycięzca GR A / 2 zespół GR C

II ćwierćfinał zwycięzca GR B / 2 zespół GR D

III ćwierćfinał zwycięzca GR C / 2 zespół GR A

IV ćwierćfinał zwycięzca GR D / 2 zespół GR B

Koszalińsko-Kołobrzeska / Przemyska 0:3

Radomska / Lubelska 0:0 w karnych 1:3

Zamojsko-Lubaczowska / Świdnicka 6:0

Kielecka / Sandomierska 1:2

PÓŁFINAŁ

I półfinał zwycięzca I ćwierćfinału / zw. II ćw.

II półfinał zwycięzca III ćwierćfinału / zw. IV ćw.

PÓŁFINAŁ

Przemyska / Lubelska 4:1

Zamojsko-Lubaczowska / Sandomierska 2:0

MECZ O III miejsce

Lubelska / Sandomierska

MECZ O III miejsce

1:1 a w rzutach karnych 1:3

FINAŁ Przemyska / Zamojsko-Lubaczowska 0:6

król strzelców: ks. Krzysztof Sosnowski z Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

najlepszy zawodnik: ks. Marek Mazurek z Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

najlepszy bramkarz: ks. Damian Stala z Archidiecezji Sandomierskiej

najstarszy zawodnik FINAŁU: ks. Wacław Gieniec (54 l.)

najmłodszy zawodnik FINAŁU: ks. Łukasz Kukier (26 l.)