Mistrzostwa Polski księży w piłce halowej

Wyniki

GRUPA A

 DIEC. RZESZOWSKA – DIEC. TORUŃSKA                               0 : 4

DIEC. LEGNICKA – DIEC. GDAŃSKA                                        3 : 1

DIEC. RZESZOWSKA – DIEC. LEGNICKA                                 0 : 4

DIEC. TORUŃSKA  – DIEC. GDAŃSKA                                     1 : 1

DIEC. RZESZOWSKA – DIEC. GDAŃSKA                                 1 : 9

DIEC. LEGNICKA – DIEC.  TORUŃSKA                                     0 : 0

 

  1. LEGNICKA – 3/7/7-1
  2. TORUŃSKA – 3/5/5-1
  3. GDAŃSKA – 3/4/11-5
  4. RZESZOWSKA – 3/0/1-17

 

 

GRUPA B

 DIEC. ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA – ARCHIDIEC. CZĘSTOCHOWSKA                      3 : 0

DIEC. SIEDLECKA – ARCHIDIEC. ŁÓDZKA                                                                              3 : 1

DIEC. ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA – DIEC. SIEDLECKA                                                  4 : 0

ARCHIDIEC. CZĘSTOCHOWSKA  – ARCHIDIEC. ŁÓDZKA                                                6 : 1

DIEC. ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA – ARCHIDIEC. ŁÓDZKA                                          5 : 1

DIEC. SIEDLECKA – ARCHIDIEC. CZĘSTOCHOWSKA                                                        5 : 2

 

  1. ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA – 3/9/12-1
  2. SIEDLECKA – 3/6/8-7
  3. CZĘSTOCHOWSKA – 3/3/8-9
  4. ŁÓDZKA – 3/0/3-14

 

GRUPA C

 ARCHIDIECEZJA PRZEMYSKA – DIECEZJA KIELECKA                                                        1 : 3

DIECEZJA KOSZALIŃSKO KOŁOBRZESKA – ARCHIDIECEZJA LUBELSKA                   1 : 2

ARCHIDIECEZJA PRZEMYSKA – DIECEZJA KOSZALIŃSKO KOŁOBRZESKA                5 : 1

DIECEZJA KIELECKA – ARCHIDIECEZJA LUBELSKA                                                            5 : 0

ARCHIDIECEZJA PRZEMYSKA – ARCHIDIECEZJA LUBELSKA                                          4 : 0

DIECEZJA KIELECKA – DIECEZJA KOSZALIŃSKO KOŁOBRZESKA                                                  3 : 0

 

  1. DIECEZJA KIELECKA – 3/9/11-1
  2. ARCHIDIECEZJA PRZEMYSKA – 3/6/10-4
  3. ARCHIDIECEZJA LUBELSKA – 3/3/2-10
  4. DIECEZJA KOSZALIŃSKO KOŁOBRZESKA – 3/0/2-10

 

GRUPA D

 DIECEZJA ŁOMŻYŃSKA – DIECEZJA TARNOWSKA                                    1 : 7

 DIECEZJA ŚWIDNICKA – DIECEZJA OPOLSKA                                             2 : 3

DIECEZJA SANDOMIERSKA – DIECEZJA TARNOWSKA                            1 : 2

DIECEZJA ŚWIDNICKA – DIECEZJA ŁOMŻYŃSKA                                       3 : 2

DIECEZJA OPOLSKA – DIECEZJA  SANDOMIERSKA                                   2 : 5

DIECEZJA TARNOWSKA – DIECEZJA  ŚWIDNICKA                                     4 : 2

DIECEZJA SANDOMIERSKA – DIECEZJA ŁOMŻYŃSKA                             3 : 1

 DIECEZJA TARNOWSKA – DIECEZJA OPOLSKA                                          6 : 0

DIECEZJA ŚWIDNICKA – DIECEZJA  SANDOMIERSKA                              1 : 5

 DIECEZJA ŁOMŻYŃSKA – DIECEZJA OPOLSKA                                           0 : 1

 

  1. DIECEZJA TARNOWSKA – 4/12/19-4
  2. DIECEZJA SANDOMIERSKA – 4/9/9-5
  3. DIECEZJA OPOLSKA – 4/6/6-13
  4. DIECEZJA ŚWIDNICKA – 4/3/8-14
  5. DIECEZJA ŁOMŻYŃSKA – 4/0/4-14

 

ĆWIERĆFINAŁY

DIECEZJA LEGDNICKA – DIECEZJA SIEDLECKA                                        1 : 3

DIECEZJA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA – DIECEZJA TORUŃSKA           2 : 1

DIECEZJA KIELECKA – DIECEZJA SANDOMIERSKA                                 3 : 0

DIECEZJA TARNOWSKA – DIECEZJA PRZEMYSKA                                  3 : 1

PÓŁFINAŁY

DIECEZJA KIELECKA – DIECEZJA SIEDLECKA                                                        4 : 0

DIECEZJA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA – DIECEZJA TARNOWSKA                   4 : 0

O 3 MIEJSCE

DIECEZJA TARNOWSKA – DIECEZJA SIEDLECKA                                     5 : 0

FINAŁ

DIECEZJA KIELECKA – DIECEZJA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA              2 : 1

  

I MIEJSCE

DIECEZJA KIELECKA

II MIEJSCE

DIECEZJA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA

III MIEJSCE

DIECEZJA TARNOWSKA

 KRÓL STRZELCÓW

ANTONI KRÓL – 11 BRAMEK – DIECEZJA TARNOWSKA

 NAJLEPSZY ZAWODNIK

MECIEJ LEWANDOWSKI – DIECEZJA ZAMOJSKO-LUBACZOWSKA

NAJLEPSZY BRAMKARZ

KRZYSZTOF BANASIUK – DIECEZJA KIELECKA

NAJSTARSZY ZAWODNIK

ANDRZEJ KULIBERDA – DIECEZJA CZĘSTOCHOWSKA